Zmiany na forum

Zaczęty przez Tomek Torquemada, 30-12-2007, 22:42:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tomek Torquemada

Jak zapewne zauważyliście, na forum parę drobnych zmian:

a) Zniknęły reklamy
b) Zauważyłem, że znam język PHP  ;), dzięki czemu wstawiłem logo we właściwe miejsce
c) Pojawiło się pole wyszukiwania nowej (jeszcze plastikiem śmierdzi) katolickiej wyszukiwarki internetowej http://szukaj.katolicy.net

Tomek Torquemada

Od dzisiaj można wrzucać do postów filmy z YouTube (i nie tylko). Wystarczy podać link do filmu, nasz sprytny system zrobi resztę.

Tomek Torquemada

Przeżywszy dzisiaj chwile grozy (już myślałem, że zepsułem forum i czeka mnie reinstalacja wszystkiego i odtwarzanie danych z wczorajszego backupu) dokonałem dzisiaj bardzo istotnej poprawki technicznej, dzięki której nasze forum będzie lepiej indeksowane przez wyszukiwarki. W ciągu kilku tygodni spodziewam się istotnej poprawy naszej wyszukiwalności, a w efekcie istotnego wzrostu ruchu.

Tomek Torquemada

No i proszę Państwa, pochwalę się.

Nie spodziewałem się tak szybkich efektów. Google podejrzanie szybko przeindeksowało nasze forum po podrasowaniu, dzięki czemu znacznie wzrosła nasza wyszukiwalność po tytułach pieśni.

W efekcie, już dziś mamy podwojenie ruchu względem wczoraj (a dzień się jeszcze nie skończył, więc może i potrojenie nas czeka). W każdym razie świetlana przyszłość przed nami :-)

Tomek Torquemada

Cytat: Tomek Torquemada w 27-03-2008, 20:20:01
W efekcie, już dziś mamy podwojenie ruchu względem wczoraj (a dzień się jeszcze nie skończył, więc może i potrojenie nas czeka).
Po zamknięciu czwartku mogę stwierdzić, że potroliśmy ruch. Wzrost ruchu pochodzi z google, nowi odwiedzający wyszukują nas przede wszystkiem po tytułach pieśni z naszego śpiewnika.

.

#5
Panie TomaszuT w moim profilu nie mogę dokonać zmian np. w ustawieniach dotyczących konta, otrzymuje błąd:

Cytat403 Forbidden
You don't have permission to access this document.

???


Tomek Torquemada

Cytat: . w 30-03-2008, 13:46:54
Panie TomaszuT w moim profilu nie mogę dokonać zmian np. w ustawieniach dotyczących konta, otrzymuje błąd:

Cytat403 Forbidden
You don't have permission to access this document.

???
Autorowi skryptu, który zainstalowałem, nie przyszło do głowy, że ktokolwiek może się logować za pomocą kropki, więc się posypało. Ale zobaczę, co da się zrobić ;-)

Tomek Torquemada

Zrobiłem i nie pomogło, więc to nie wina skryptu. Znalazł(a) Pan/Pani dziurę w silniku naszego forum :-)

Tomek Torquemada

Problem rozwiązany. Zmieniłem Panu/Pani login z "." na "kropka". Teraz wszystko powinno działać.

kropka

Dziękuje za zmianę lecz wolałbym -> izaak - jeśli pan może proszę dokonać zmiany?

Dziękuje za rozwiązanie problemu

Tomek Torquemada

Cytat: . w 30-03-2008, 22:49:01
Dziękuje za zmianę lecz wolałbym -> izaak - jeśli pan może proszę dokonać zmiany?
gotowe :-)

izaak