Autor Wątek: Pieśni Bożego Narodzenia Kolendy Kościelne Smolarkiewicz 1930  (Przeczytany 3356 razy)

Jantek_gall

• Aktywista
  • Laudate.pl Dzieło Świętej Królowej Jadwigi
    • Laudate.pl Dzieło Św. Królowej Jadwigi
Z prawdziwym bólem serca optymalizowałem do tak niskiej rozdzielczości ten skan aby go tu zmieścić ostatnio zajmuje on honorowe miejsce przy klawiaturze i aż żal było wkładać go do skanera. Twarda czerwona, misternie tłoczona płócienna okładka ale i zawartość same rarytasy powoli będę przerzucał na forum. Na razie obrazek ;D
Zakład Katolickich Wydawnictw i Drukarnia Tomasz Nagłowski i S-ka , Częstochowa dnia 2 stycznia 1930 r.
« Ostatnia zmiana: 22-01-2009, 18:05:42 wysłana przez Jantek_gall »
Ante Deum stantes ne sitis mente vagantes, si cor non orat, in vanum lingua laborat.

spiewnik.katolicy.net : chorał gregoriański i tradycyjne pieśni kościelne

knrdsk1

• Główny Moderator
  • Przodownik pracy
    • SŚT
    • Email
Odp: Pieśni Bożego Narodzenia Kolendy Kościelne Smolarkiewicz 1930
« Odpowiedź #1 dnia: 23-01-2009, 13:24:44 »
Z tego co zamieszczał Pan ostatnio, rzeczywiście świetne pieśni! Czekamy na następne! A najlepiej - z melodiami!

Jantek_gall

• Aktywista
  • Laudate.pl Dzieło Świętej Królowej Jadwigi
    • Laudate.pl Dzieło Św. Królowej Jadwigi
« Odpowiedź #2 dnia: 23-01-2009, 14:19:47 »
Niestety śpiewnik nie posiada zapisu nutowego, a niestety wiele z nich już jest całkiem zapomniane powoli postaram się je publikować.
Ante Deum stantes ne sitis mente vagantes, si cor non orat, in vanum lingua laborat.

orjan

• Czeladnik
  • *
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: 29-12-2015, 12:27:25 »
Wspaniały śpiewnik. Znalazłem go ostatnio w moim rodzinnym domu i postanowiłem odrestaurować. Niestety brakuje mi paru stron... Czy mógłbym prosić Pana o pomoc? Podesłałbym spis tych paru stron. Albo może jest Pan z Wrocławia to mógłbym je odkserować?