Święta Faustyna

Zaczęty przez venices, 06-05-2009, 22:16:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

venices

Witam!

Podążam śladami miejsc, w których spotkać można duszę Świętej Faustyny. Zainspirowany programem telewizyjnym i prasowym artykułem, odwiedziłem również dworek państwa Lipszyc, w którym mieszkała i pracowała. Planuje odwiedzić również miejsce narodzin Heleny Kowalskiej.

W tym miejscu zwracam się z prośbą do użytkowników forum. O ile klasztory i kościoły łatwo odnaleźć i odwiedzić, to już miejsce narodzin jest mniej dostępne. W internecie można znaleźć wiele wskazówek, dotyczących wizytacji klasztorów i kościołów. Nawet numery telefonów pod którymi można się umówić. Chociażby na stronie Zgromadzenia lub nawet www.domfaustyny.pl - jednak nigdzie nie mogę odnaleźć informacji na temat domu rodzinnego. Nie chcę nikomu przeszkadzać, więc nie mam w zwyczaju odwiedzać miejsc bez zapowiedzi. Tym bardziej bez pytania czy wizyta jest możliwa. Dlatego proszę użytkowników forum o pomoc, w nawiązaniu kontaktu z kimś kto zechce mnie oprowadzić po domu rodzinnym Heleny Kowalskiej.

Dziękuję za wszelkie wskazówki!

Jantek_gall

Informacje na temat domu rodzinnego Siostry Faustyny Kowalskiej można znaleść http://www.faustyna.pl/miejsca.htm#glogowiec

tomas_wawa

Cytat: venices w 06-05-2009, 22:16:27
Podążam śladami miejsc, w których spotkać można duszę Świętej Faustyny.

Prawdopodobnie trzeba by się w tym celu wybrać w zaświaty lub poczekać na paruzję i zmartwychwstanie umarłych, jakie się wówczas dokona.