Miłosierny Panie

Zaczęty przez MarK601, 26-10-2011, 08:51:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

MarK601

Nie ma sprawy już poleciały!

Kozioł

Jak już mamy taki boom, to ja również poproszę o nuty ;)
marek_kozlowski@op.pl

MarK601

Ho,ho,ho czyżby zaczęła się dobra passa dla rozwoju śpiewów chóralnych.
Nutki już poleciały-Milego śpiewania ;)

ssstokrotkaaa

Czy też mogłabym prosić o nuty? Rozumiem że są na chór, ale solowo można śpiewać partię sopranu? Mój mail mariola_w@buziaczek.pl

rupert_kostek

Czy mógłbym również i ja prosić o nutki?.. Mój adres to rupert.marcus@gmail.com :)

martin1984

Może zamiast prosić to lepiej od razu podzielić się nutami na forum dołączając do swojego tematu nuty i każdy kto będzie chciał sobie ściągnie, a nie pisanie setki postów z prośbą o przesłanie nut. Mija się to z celem.

wdjs


martin1984

Zamieszczam nuty tej pieśni, ponieważ autor tematu czy osoby posiadające już nuty nie kwapią się, aby udostępnić nut tej pieśni na forum, by zahamować niekończącą się ilość postów z prośbami o nuty.
Taka mała dygresja do adminów tego forum, a szczególnie do tych, co publikują tematy: jeśli posiadamy tekst pieśni oraz nuty, to publikujmy całość, a nie tylko połowę. A jak nie chcemy się z czymś od razu się podzielić, lecz czekać na prośby o wysyłanie nut, to lepiej wcale nie publikujmy swoich wypocin, bo forum nie zostało w tym celu założone. Co innego, gdy nie mamy nut owej danej pieśni, a potrzebujemy, to jest różnica i służy temu rozdział PROŚBY, a nie w rozdziałach forum, gdzie publikujemy teksty pieśni wraz z zapisem nutowym!!!

Poniżej, zamieszczam również otrzymane nuty do tej pieśni, by w końcu zahamować tę lawinę niekończących się próśb.