...

Zaczęty przez rekamil97, 01-05-2013, 22:41:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

rekamil97

...
...

zolwikolew

Cytat: rekamil97 w 01-05-2013, 22:41:26
uzupełnienie o brak tematyki organowej.

Adres: http://www.organum.tk

Forum poświęcone jest typowo muzyce liturgicznej organowej ponieważ inne forum organowe już kipi od konfliktów (wszyscy wiemy o co chodzi)
Mam wrażenie, że nie jest tak, że na Forum zupełnie "brak" tematyki organowej, na pewno jest ona obecna, a to, że w inny sposób(i pewnie z innego punktu widzenia niż na wspomnianych przez Kolegę stronach) to raczej powód do zadowolenia, jak mi się zdaje. Być może, istotnie, mógłby być i tu jakiś (podod ;) )dział, w którym organiści mogliby w jednym miejscu znaleźć pewne informacje, pomoce, czy wskazówki, ale skoro go nie ma i żyjemy... Osobiście mam przekonanie,że forum dyskusji...* pewnie prędzej, czy później przybierze formę nadmiernie krytyczną wobec jednych, kosztem stworzenia kółka wzajemnej adoracji z drugiej strony... Tu mamy pieśni i na tym polu spotykamy się (w miarę :D ) zgodnie i myślę, że owocnie. Doceńmy zatem gościnę patronującego Forum Założyciela i Jego Współpracowników, a także Tych, którzy zawartość tego Forum pracowicie tworzyli.

*wstaw dowolną nazwę zawodu, czy funkcji
Bardzo proszę mi nie "panować". Mariusz sum

rekamil97

#2
...

zolwikolew

O, Kolega na bieżąco. Ja zaraz do pracy ruszam... Może z powodu wieku w dyskusji wolę widzieć rozmówcę i jego zachowanie, słyszeć intonację... Fora dyskusyjne, to dla mnie inna rzeczywistość, niezbyt mi odpowiada. Tutaj, na Forum, możemy wiele rzeczy znaleźć, o inne poprosić... Taki rodzaj korzyści i współpracy w tym wirtualnym środowisku mnie zadowala. Może stąd mój sceptycyzm? Administrator też człowiek-a tutejszy jest już wypróbowany i sprawdzony-przy nowych inicjatywach nigdy nie wiadomo na kogo się trafi-stąd pewnie sceptycyzm innych.
Bardzo proszę mi nie "panować". Mariusz sum

rekamil97

#4
...

zolwikolew

#5
Cytat: rekamil97 w 02-05-2013, 11:44:45

Zmieniać się w forum organowe nie ma celu ani sensu, ponieważ taka tematyka jest odpowiednia. A nowe forum ma jedynie jak już mówiłem dać alternatywę OFO, na którym nie dzieje się dobrze.
Ależ, oczywiście! Tutaj się spotykają walczący z kimś (przy okazji-parę miesięcy temu znalezione: http://www.doerre.pch24.pl/o-istotnosci-laciny,2868,i.html -proszę zwrócić uwagę szczególnie na ok. 3:50 w tym kontekście)  czy też starający o coś ludzie, na gruncie wspólnego zadania (pieśni) i w gościnie u PT Tomasza. W gościach, to jednak zawsze spokojniej . Te pozytywne motywacje dały dużo dobrego. Abym został dobrze zrozumiany- nie jestem niechętny, lecz mocno sceptyczny. A jak uczy historia (i moje przekonania, i doświadczenie) do sceptycyzmu powody są. Najmniej odległe są widoczne kilka wątków poniżej obecnego. Jeśli Kolega zaś uzna za przydatne moje linkowane w wątku poniżej http://spiewnik.katolicy.net/index.php/topic,4006.0.html  lub wstawione tu gdzieś na Forum, opracowania, to proszę korzystać(dotąd się tylko jedna osoba wypowiedziała na ich temat w googlu tak ohydnie- anonimowo, jak to bywa często- że musiałem to pousuwać [szkoda, że przy okazji musiałem i dobre słowo usunąć-cóż, ta moja póżność ;) ], ponieważ jestem wrogiem przekleństw). Popatrzę i poobserwuję, a nie przyrzekam bezczynności i życzę jak najlepiej.
Bardzo proszę mi nie "panować". Mariusz sum

JarekKK

#6
OFO przynosi wstyd wszystkim polskim organistom. Czy naprawdę nie ma rady, by temu zapobiec? 
Ja sobie nie życzę by takie towarzystwo wypowiadało się w moim imieniu.