Nowa wersja forum

Zaczęty przez Tomek Torquemada, 08-08-2023, 20:27:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tomek Torquemada

Zainstalowałem właśnie nową wersję forum. Wreszcie czytelnie wyświetla się na telefonach. Ewentualne problemy proszę zgłaszać w tym wątku.

Tomek Torquemada

Zainstalowałem też certyfikat SSL - połączenia ze stroną (w tym przesyłane hasła) są obecnie szyfrowane.

B_Kurowski

Nie błąd, ale czy jest szansa na podniesienie wielkości załącznika? Obecnie ,,Dozwolony rozmiar pliku to 512 KB".
Cælum et terra transíbunt, verba autem mea non transíbunt. (Lc 21,33)

knrdsk1

Witaj nowa wersjo! Tak więc:
"Rzekł im: Przetóż każdy Doktor nauczony w królestwie niebieskiem podobny jest człowiekowi gospodarzowi, który wyjmuje z skarbu swego nowe i stare rzeczy."
Toteż nowe wersje forum, stare rzeczy skarbów pieśni
Niech się dzieją!

Tomek Torquemada

Cytat: B_Kurowski w 08-08-2023, 21:04:55Nie błąd, ale czy jest szansa na podniesienie wielkości załącznika? Obecnie ,,Dozwolony rozmiar pliku to 512 KB".
A pewnie, podniosę.

Tomek Torquemada

No i gorsza informacja, włączyłem reklamy, dochód pójdzie na hosting, który jakiś czas temu istotnie podrożał, a nie chcę w pogoni za cenami przenosić forum byle gdzie.

Tomek Torquemada

Cytat: B_Kurowski w 08-08-2023, 21:04:55Nie błąd, ale czy jest szansa na podniesienie wielkości załącznika? Obecnie ,,Dozwolony rozmiar pliku to 512 KB".
Dałem 2048, nie chcę za dużo by serwera nie zapchać. Gdybyś miał jakieś szczególne potrzeby daj znać, to podniosę limit czasowo.

B_Kurowski

Dziękuję serdecznie :)
Cælum et terra transíbunt, verba autem mea non transíbunt. (Lc 21,33)

czytane

Widzę że zmiany tylko na lepsze :)

mbalicki

Dziękuję za aktualizację! 🤗

Próbowałem się zarejestrować na forum już w styczniu tego roku, ale nie dało się tego wówczas zrobić, gdyż nie wysyłał się mejl aktywacyjny. Wielokrotnie klikałem ,,wyślij ponownie", szukałem w folderze ze spamem, ale żadnej wiadomości nie było. 😔 Nie mam pewności czy za błąd odpowiadała stara wersja forum, w każdym razie dzisiaj — zobaczywszy, że nastąpiła tu pewna zmiana — spróbowałem raz jeszcze ,,wysłać ponownie" mejl aktywacyjny i tym razem się udało.

Daję znać, bo może nie tylko mnie podobna rzecz się przytrafiła. Jeśli macie, administratorzy, wgląd do takich danych, to może dałoby się ręcznie wysłać ponownie mejle aktywacyjne do użytkowników, którzy w ciągu ostatnich miesięcy założyli konto, ale go nie aktywowali?

PS Cieszę się z istnienia tego forum, które wielokrotnie pomogło mi w muzycznych poszukiwaniach. 😊 Mam nadzieję odwdzięczyć się z czasem swoją aktywnością.

Tomek Torquemada

Cytat: mbalicki w 12-08-2023, 12:08:20Daję znać, bo może nie tylko mnie podobna rzecz się przytrafiła. Jeśli macie, administratorzy, wgląd do takich danych, to może dałoby się ręcznie wysłać ponownie mejle aktywacyjne do użytkowników, którzy w ciągu ostatnich miesięcy założyli konto, ale go nie aktywowali?

Poszło, zobaczymy czy będzie jakiś skutek :-)

Tomek Torquemada

Dzisiaj powiększyłem nieco czcionkę, poprawi to komfort korzystania zwłaszcza na telefonach, bo ciężko do tej pory było trafić w linki do działów śpiewnika i w numery podstron.

Tomek Torquemada

Przeniosłem dział śpiewnikowy na samą górę. Niektórzy z nas używają forum w kościołach, będzie teraz można łatwiej doklikać się do potrzebnej pieśni.

Owca

Cytat: Tomek Torquemada w 08-08-2023, 21:39:37No i gorsza informacja, włączyłem reklamy, dochód pójdzie na hosting, który jakiś czas temu istotnie podrożał, a nie chcę w pogoni za cenami przenosić forum byle gdzie.
Sam fakt, że są, wystarczy? Czy dla dochodu trzeba w nie klikać?
AMDG
Ite inflammate omnia!

Tomek Torquemada

Część reklam rozliczana jest za kliknięcie, część za wyświetlenia. Na pewno nie wolno klikać ot tak dla podkręcenia dochodu, algorytmy google i tak to wyłapią.