Śpiewnik dla ludu katolickiego oraz Książka do Nagożeństwa wg Gillar Hoffmann

Zaczęty przez Sly, 11-10-2013, 00:50:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sly

Witam

Mam pytanie i zarazem wielki problem...Jestem w posiadaniu pamiątki rodzinnej nazwa zawarta w temacie"Śpiewnik dla ludu katolickiego oraz do nabożeństwa 1908 wydanie drukarnia Bytom ..w bardzo dobrym stanie jak na ponad 100 letnia Modlitewnik..W normalnych warunkach nie robiłbym tego ale Babcie jest cieżko chora i poterzebuje pieniędzy na leki..Proszę mi powiedzieć jaką cennę mogę uzyskać za tą pozycje
Z poszanowaniem


sd

Kefasz

Pomniki tradycji śpiewaczej:
śpiewniki -> http://chomikuj.pl/Pjetja   !  11-II-14  !
1.Zbiór Pieśni Nabożnych=Śpiewnik Pelpliński=Keller
2.Śpiewnik Kościelny - Mioduszewski, Siedlecki
3.Cantionale ecclesiasticum - różne
4.książki dla kantorów i organistów
prócz tego; ministrantura, liturgika, łacina

CorCogitans

Jeśli kol. Sly ma czasu troszkę, to może by warto przed (daj Boże) korzystną sprzedażą ów śpiewnik zcyfryzować/zdigitalizować. Może jest to rzadkie wydanie, a nie ma co żałować naszym dzieciom i wnukom skarbów naszych babć. Akurat takie inkunabuły nie wymagają nadzwyczajnej jakości - li tylko parę tysięcy literek tekstu i robaczków notacji muzycznej.

teofil3377

Jestem jak najbardziej zainteresowany pilnym zakupem Śpiewnika dla ludu katolickiego... dla naszej kaplicy. Mam zadanie sporządzić broszurę z wzorcowymi Godzinkami mającymi imprimatur a tam ponoć są. Proszę więc o kontakt w sprawie kupna, najlepiej przez formularz kontaktowy mojej strony www.jednoczmysie.pl