Śpiewnik Śpiewajmy i grajmy Panu ks. Stefan Czerniej

Zaczęty przez martin1984, 09-11-2013, 18:17:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

martin1984

Witam, czy posiada ktoś śpiewnik dla organistów Śpiewajmy i grajmy Panu ks. Stefana Czerniej? Czy mógłby ktoś udostępnić ten śpiewnik? Jeżeli tak, to proszę o informację tutaj lub na mojego maila. Czy ktoś z was zna śpiewniki z zapisem nutowym pieśni kościelnych, które mają zapis wstępu i zakończenia? Za wszelką pomoc dziękuję.

zolwikolew

#1
Zdaje się, żem już tu gdzieś na Forum wspomniał, że mój śpiewnik ks. Czernieja "dostał nóg" i mię opuścił :o
Śpiewnik prof. Rączkowskiego: "Wielbij duszo moja Pana" większość śpiewów ma ze wstępem i zakończeniem. Zdaje się, że jest gdzieś w sieci w postaci przepisanej, nie skanowanej.
http://spiewnik.katolicy.net/index.php/topic,3994.0.html "Szczeble do nieba" również zawierają opracowane wstępy, czasem zakończenia. Tu jednak są również "interludia" wewnątrz pieśni. Te wtręty są raczej niepolecane. Jako wstępy i zakończenia można także zastosować różne krótkie preludia.
Bardzo proszę mi nie "panować". Mariusz sum

Zan

W "Śpiewniku Wawelskim" są rozpisane wstępy do poszczególnych pieśni.

martin1984

Dzięki wszystkim za wiadomości. Jeżeli jednak ktoby posiadał ów powyższy śpiewnik chętnie odkupię ;)