Spis abecadłowy pieśni w różnych śpiewnikach [knrdsk1]

Zaczęty przez knrdsk1, 19-08-2018, 12:30:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

knrdsk1

Wiele lat temu, jakoś na przełomie wieków, złożony przeziębieniem zimowym, postanowiłem zrobić spis abecadłowy śpiewnika Siedleckiego, ponieważ wkurzało mnie że takiego brak. Po ukończeniu wydrukowałem go sobie i umieściłem wśród starokserów którymi wtdy dysponowałem. Ale potem pomyślałem sobie, że mam też staroksery śpiewnika Pelplińskiego, ale bez ostatniej strony spisu, obejmującego litery W i Z. Siadłem więc i kartka po kartce sprawdzałem pieśni ze spisem. Zrobiłem spis w tym samym pliku co wcześniej Siedlecki, no ale w sumie czemu by nie mieć całego spisu a nie tylko liter W i Z. Dorobiłem więc pozostałe pieśni.
A potem już poszło - kolejne śpiewniki w kolejnych kolumnach. Powstał spis bardzo użyteczny, choć nie do końca ukończony. Używam go jednak do dziś. Kilku osobom spis udostępniłem, prosząc by uzupełniały go o swoje śpiewniki - niestety nikt się nie dołączył.
Ale pomyślałem sobie dziś, że przecież mogę umieścić go na Forum; nie dość że przyda się wszystkim do poszukiwań, to może komuś zechce się uzupełnić o kolejne śpiewniki? Proszę wówczas o zamieszczenie w tym samym miejscu jako załącznik. A może ktoś wzbogaci o linki do odpowiednich wątków na forum?
A więc zapraszam do korzystania i zachęcam do powiększania spisu!
Ad maiorem Dei gloriam!

Kefasz

Pomniki tradycji śpiewaczej:
śpiewniki -> http://chomikuj.pl/Pjetja   !  11-II-14  !
1.Zbiór Pieśni Nabożnych=Śpiewnik Pelpliński=Keller
2.Śpiewnik Kościelny - Mioduszewski, Siedlecki
3.Cantionale ecclesiasticum - różne
4.książki dla kantorów i organistów
prócz tego; ministrantura, liturgika, łacina

knrdsk1

Cytat: Kefasz w 19-08-2018, 22:10:59
Nikt nie dołączył bo "tylko do odczytu".  ;)
1.  Pobierasz
2. Otwierasz
3. korzystasz z opcji "zapisz jako" i zapisujesz np. pod inną nazwą
4. Uzupełniasz
5. Wklejasz na Forum wersję wzbogaconą o uzupełnienia.

Myślałem że to jasne. ::)

Kefasz

Oczywiście że wiem jak to zdjąć  ;D wystarczy odhaczyć "tylko do odczytu" we właściwościach
Pomniki tradycji śpiewaczej:
śpiewniki -> http://chomikuj.pl/Pjetja   !  11-II-14  !
1.Zbiór Pieśni Nabożnych=Śpiewnik Pelpliński=Keller
2.Śpiewnik Kościelny - Mioduszewski, Siedlecki
3.Cantionale ecclesiasticum - różne
4.książki dla kantorów i organistów
prócz tego; ministrantura, liturgika, łacina