Forum wia(g)ra - czy apostołować?

Zaczęty przez Benonita, 30-06-2007, 18:02:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

Benonita

Próbowałem napisać tam cośkolwiek o indulcie generalnym, wszytko wyleciało w kosmos. Cóż za prymitywny, modernistyczny zamordyzm! Próbuję zwrócić na to uwage innych moderatorów, ale bez rezultatu. Jak można rozpropagowywać informacje o motu propio, skoro jakiekolwiek cytaty z tradycjonalistycznych liturgistów są usuwane?

Jak Państwo sądzą, czy warto zwracać sie do Biskupa Katowickiego w tej sprawie?

Z tego co na swoim blogu napisał PAn Tomasz Dajczak wynika, że Wiagrę można sobie podarować i że nie jest to teren do apostolatu interenetowego  ???

Benonita

Już znam odpowiedź - mozna tylko po krótkim pobycie owiedzieć: żegnaj forum wiara!

Żal mi młodych ludzi poddawanych tak ostrej indoktrynacji.

Benonita

Czy mógłbym przeneść na to forum wątek z wia(g)ry? bo kilka osób jest chyba zainteresowanych poglądami kard. Ratzingera, a na miejscu nie da rady im odpowiedzieć - "baranek" potnie, a czego nie przegada, to wyrzuci  :P

Tomek Torquemada

Cytat: Benonita w 30-06-2007, 20:09:45
Czy mógłbym przeneść na to forum wątek z wia(g)ry? bo kilka osób jest chyba zainteresowanych poglądami kard. Ratzingera, a na miejscu nie da rady im odpowiedzieć - "baranek" potnie, a czego nie przegada, to wyrzuci  :P

W dziale Szwarc, mydło i powidło można dyskutować o wszystkim, więc proszę przenosić co tylko się podoba :-)

Tomek Torquemada

Cytat: Benonita w 30-06-2007, 18:02:40
Próbowałem napisać tam cośkolwiek o indulcie generalnym, wszytko wyleciało w kosmos. Cóż za prymitywny, modernistyczny zamordyzm! Próbuję zwrócić na to uwage innych moderatorów, ale bez rezultatu. Jak można rozpropagowywać informacje o motu propio, skoro jakiekolwiek cytaty z tradycjonalistycznych liturgistów są usuwane?

Jak Państwo sądzą, czy warto zwracać sie do Biskupa Katowickiego w tej sprawie?

Z tego co na swoim blogu napisał PAn Tomasz Dajczak wynika, że Wiagrę można sobie podarować i że nie jest to teren do apostolatu interenetowego  ???

1. Pan pjo interweniował już u biskupa katowickiego. Bez specjalnego efektu.

2. Na forum wia(g)ra trzeba pisać w sposób przemyślany i ostrożny, by tamtejsi modernatorzy nie mieli podstaw do kasowania. Czy jednak jest to celowe - sam nie wiem.

Jantek_gall

Apostołować trzeba zawsze i wszędzie. Podobnie jak na wiagrze było na innym forum równie nieprzyjemnym >:( racjonalista.pl i z przyjemnością obserwowałem jak niejaki frater z trzeciego zakonu św Franciszka nałożył im logicznie do koryta tak, że aż się przelewało Gdy go usunęli gościu informatyk z zamiłowania namieszał im odrobinę w administracji tak że go już nie usunęli :P widzi mi się to ;D