Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - magnus77

Strony: [1]
1
Szwarc, mydło i powidło / Odp: Pieśni do Św. Jana Pawla II
« dnia: 21-03-2014, 08:34:01 »
To ty zasmiecasz to forum,ja pomagał innym....

2
Szwarc, mydło i powidło / Odp: Pieśni do Św. Jana Pawla II
« dnia: 20-03-2014, 21:50:30 »
A ty znasz język polski czyś anałfabeta?

3
Szwarc, mydło i powidło / Pieśni do Św. Jana Pawla II
« dnia: 20-03-2014, 08:19:22 »
Pieśni do Św. Jana Pawła II-nuty oraz mp3 do pobrania, posłuchania za free  http://organum.pl/piesni-do-jana-pawla-ii.html

4
Prośby o pomoc / Psalm - Jan Henryk Botor
« dnia: 10-02-2014, 22:17:31 »
Poszukuje nut do psalmu i Alleluja p. Botora  mój e-mail;  [email protected]

5
Szwarc, mydło i powidło / Organiści poszukujący pracy...
« dnia: 23-01-2014, 22:23:50 »
Organiści poszukujący pracy....nasz portal ; organum.pl, chętnie umieści wasze oferty, zgłaszajcie się , ślijcie e maile    [email protected] lub bezpośrednio ze strony organum.pl/praca

6
Pomoce dla organistów http:// organum.pl -na naszej stronie, na której znajdziecie pomoce dla organistów. Każdego dnia staramy się dołączać nowe nutki. Wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do umieszczania swoich prywatnych nut. Wystarczy przesłać je nasz adres; [email protected] a w jak najszybszym czasie pojawią się na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!
Serwis jest całkowicie darmowy,dlatego polecajcie stronę wszystkim znajomym.Dzięki tej stronie możecie dzielić się swoimi nutami z innymi oraz korzystać z zamieszczonych w naszym serwisie. Będziemy wdzięczni też za wszelkie sugestie jakich nutek potrzebujecie, wtedy postaramy się je wyszukać i umieścić. Chętnie też umieścimy wasze ogłoszenia o wydarzeniach muzycznych..

7
Pomoce dla organistów http:// organum.pl  na naszej stronie  znajdziecie pomoce dla organistów. Każdego dnia staramy się dołączać nowe nutki. Wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do umieszczania swoich prywatnych nut. Wystarczy przesłać je nasz adres; [email protected] a w jak najszybszym czasie pojawią się na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!
Serwis jest całkowicie darmowy,dlatego polecajcie stronę wszystkim znajomym.Dzięki tej stronie możecie dzielić się swoimi nutami z innymi oraz korzystać z zamieszczonych w naszym serwisie. Będziemy wdzięczni też za wszelkie sugestie jakich nutek potrzebujecie, wtedy postaramy się je wyszukać i umieścić.

Strony: [1]