Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż załączniki - Tradycja.Poznań

Strony: [1] 2 3 4
Nazwa pliku Pobrań Wiadomość Opublikowany
Zdrowas badz Maryja@trad.zip 124 Odp: Zdrowaś bądź Maryja, niebieska lilija (pieśń) [nuty] [mp3] 12-12-2020, 18:19:31
Wyslawiajmy Chrysta Pana@Klon.zip 147 Wysławiajmy Chrysta Pana w śpiewniku poznańskim [mp3, nuty, midi] 15-04-2020, 18:39:12
Juz wychodzi Jezus z domu Kaifasza@Klon.zip 148 "Już wychodzi Jezus z dómu Kaifasza" w śpiewniku poznańskim [nuty, midi] 04-04-2020, 20:49:21
Stanowicielu malzenstwa#h4@Cieplik146.zip 148 Odp: Stanowicielu małżeństwa (pieśń przed ślubem) [nuty] 02-04-2020, 18:25:40
Oto,Boże,serc tych dwoje#h4@Cieplik145a.zip 145 Odp: Oto Boże serc tych dwoje (pieśń przed ślubem) [nuty] 30-03-2020, 21:18:06
Oto,Boże,serc tych dwoje#h4@Cieplik145b.zip 141 Odp: Oto Boże serc tych dwoje (pieśń przed ślubem) [nuty] 30-03-2020, 21:18:06
Lament serdeczny@Klon.zip 159 Odp: Lament serdeczny w śpiewniku poznańskim [nuty, midi] 29-03-2020, 21:13:13
Jezus madrosc i prawda Ojca@Klon.zip 268 Odp: Jezus mądrość i prawda Ojca przedwiecznego w śpiewniku poznańskim 28-03-2020, 11:43:18
Gdy mily Jezus byl w Betanii@Wiazownica.zip 312 Odp: Gdy miły Jezus był w Betanii [mp3] [nuty->] 21-03-2020, 20:50:09
Witaj Matko Uwielbiona@Klon.zip 182 Witaj Matko uwielbiona [midi] [nuty]- 2 melodie 21-03-2020, 20:05:43
Witaj Matko Uwielbiona@lomzynskie.zip 173 Witaj Matko uwielbiona [midi] [nuty]- 2 melodie 21-03-2020, 20:05:43
Daj nam Chryste wspomozenie@Klon.zip 157 Daj nam Chryste wspomożenie w śpiewniku poznańskim [nuty, MIDI] 07-03-2020, 19:55:15
Bedac przestraszony@Klon.zip 144 Będąc przestraszony w śpiewniku poznańskim [nuty, MIDI] 07-03-2020, 17:19:39
O duszo wszelka nabozna@Klon.zip 140 Odp: O duszo wszelka nabożna w śpiewniku poznańskim 04-03-2020, 19:52:13
Jezu zraniony na me duszne rany@Klon.zip 135 Odp: Jezu zraniony na me duszne rany -Śpiewnik poznański 03-03-2020, 21:18:18
Ojcze Boze wszechmogacy@Klon.zip 158 Odp: Ojcze Boże wszechmogący - śpiewnik poznański[nuty] 01-03-2020, 22:04:26
Ojcze Boze wszechmogacy@Miod.zip 153 Odp: Ojcze Boże wszechmogący - śpiewnik poznański[nuty] 01-03-2020, 22:04:26
Natchnione usta umilły Prorokow@Klon.zip 141 Trzy Króle (6 I) [Epifania->] - Natchnione usta umilkły Proroków [nuty] 19-01-2020, 19:47:39
Buccinemus in hac die@Wecowski.zip 153 Buccinemus in hac die 29-12-2019, 17:43:53
Lulajze Jezuniu@Klon.zip 163 Odp: Lulajże Jezuniu w Śpiewniku poznańskim [mp3], [nuty] 26-12-2019, 19:21:35
O gospodze uwielbiona.zip 170 Odp: O Gospodze uwielbiona [mp3] [nuty] 26-12-2019, 14:43:19
Urzad_zbawienia@Klon.zip 161 Odp: Urząd zbawienia ludzkiego [nuty] [mp3] 09-12-2019, 21:48:25
Wszyscy wierni spiewajmy@Klon.zip 162 Odp: Wszyscy wierni, śpiewajmy [mp3] [nuty] 09-12-2019, 21:43:39
Aniol Gabryel w poselstwie przychodzi@KapelaBrodow.zip 160 Odp: Zwiastowanie NMP - 24. III - Anioł Gabryel w poselstwie przychodzi 06-12-2019, 22:21:39
Lecą latami@Starorzecze.zip 166 Odp: Lecą latami [nuty] 06-12-2019, 20:36:48
Strony: [1] 2 3 4