Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ewa

Strony: [1]
1
Mam pytanie. Skoro to już dawno po wielkim poście, a dopiero teraz znalazłam tak dużą ilość zwrotek, że mowę mi odjęło, to w jakich jeszcze okolicznościach można śpiewać tę pieśń. Najbardziej podoba mi się melodia Siedleckiego. Z góry, dziękuję za odpowiedź.

2
Pieśni tradycyjne / Okres liturgiczny
« dnia: 07-08-2021, 13:02:13 »
Szczęść Boże! Nie wiedziałam jaki dać tytuł, do tego postu. Chciałam się zapytać, czy ktoś z was śpiewa pieśni na dany okres liturgiczny np. teraz jest lato, a ktoś na przykład śpiewa pieśni wielkopostne, albo wielkanocne, ale tak w domowym zaciszu, przy pracy, na spacerze. Co o tym myślicie? Może macie jakiś pomysł.

3
mgh2000: Czy o tę melodię chodziło? Nie mam nut do tej melodii, ale została ona nagrana z pamięci, początek trochę urwany i ogólnie melodia dość powolna, mam nadzieję że się podoba.

https://www.youtube.com/watch?v=UcRemF7yyMs

6
Dzień dobry. Zupełnie przez przypadek znalazłam tę pieśń, i spodobała mi się bardzo, ale nie wiem jaka jest melodia tej pieśni. Czy ktoś ma nuty? Z góry dziękuję.

7
Prośby o pomoc / Odp: Mój stróżu Aniele [nuty]
« dnia: 28-12-2019, 00:30:06 »
Dobry wieczór, czy ktoś zna inną melodię pieśni "Mój stróżu, aniele", oprócz tej melodii na youtube?

Czy ktoś posiada nuty?

8
Prośby o pomoc / Odp: Być bliżej Ciebie chcę pogrzebowa
« dnia: 27-12-2019, 22:00:51 »
Czy przypadkiem nie jest to dodatkowa zwrotka?

4. Być bliżej Ciebie chcę i w śmierci czas,
gdy mnie już będzie krył grobowy głaz.
być bliżej Ciebie chcę, to me pragnienie czuj,
bom ja jest dziecię Twe, Tyś Ojciec mój.

Strony: [1]