Prośba o modlitwę za zmarłą forumowiczkę Mirę

Zaczęty przez Tomek Torquemada, 26-01-2010, 20:53:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tomek Torquemada

Z Forum Frondy:

Przed chwilą odebrałem e-mail ze smutną wiadomością od pana Witolda Dzierżawskiego, który zawiadomił o śmierci swojej żony Marii, znanej z pewnością wielu FFowiczom jako Mira. W ostatnim roku rzadko się odzywała na forum, gdyż toczyła walkę z nowotworem. Zmarła w piątek 22 stycznia.
Serdeczna prośba o modlitwę za duszę śp. Marii oraz o umocnienie dla Jej bliskich.
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3188978

Mira z FF to również nasza zasłużona forumowiczka...

http://spiewnik.katolicy.net/index.php?action=profile;u=21

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Jantek_gall

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci niech odpoczywa w pokoju wiecznym amen...
Była tą, która swoją postawą dopingowała mnie do udzielania się na tym forum

knrdsk1

Mira!!! rzeczywiście brakowało jej bardzo... ale nie przypuszczałem!...
Miro, dziękuję Ci bardzo za wkład w nasze Forum! Śpiewaj teraz Panu na chwałę, a nie zapominaj o nas grzesznych tu jeszcze na ziemi!
Requiescat in pace!...

Jantek_gall

 Pamięci Miry...   
Modlitwa za zmarłych przyjaciół
Nie na ten tu tylko krótki czas życia na świecie zawieramy chrześciański węzeł przyjaźni i miłości, nie on tu zawarty, trwa i za grobem, przetoć moje westchnienia idą za moim przyjacielem do Ciebie, o Boże! aby mu wyjednały przebaczenie i miłosierdzie, jeżeli się jeszcze zupełnie nie wypłacił Twojej sprawiedliwości. Cieszy mnie wprawdzie jego świątobliwe życie, prowadzone podług praw Twoich świętych, oraz jego szacunek dla religii i cnoty, jego sprawiedliwe postępowanie, i czyni nadzieję, że umarł w Twojej łasce i miłości, i że już jest uszczęśliwiony w niebie Twojem obliczem. Ale jestże jaki człowiek bez wady? jestże kto tak doskonały i tak niewinny,. aby zaraz po zgonie i zejściu z tej ziemi mógł wnijść do Twych przybytków? Jestże człowiek, któryby jeszcze na drugim świecie nie potrzebował oczyszczenia? Ach Panie! jeżeli Ci nasze prośby, które zanosim do Ciebie za zmarłymi braćmi i przyjaciółmi, jako ich pozostali na ziemi bracia, jeżeli Ci te prośby są miłe: ach Panie, spojrzyjże litościwie na łzy i jęki moje, wśród których błagam Cię za nimi, błagam za wszystkiemi, szczególniej przecież za przyjacielem N, który tak często ze mną przestawał, smutek i pociechę ze mną podzielał, a przez wierną przyjaźń i miłość pocieszał. Zgładź jego wszystkie przewinienia i zmazy jeszcze dotąd plamiące duszę jego, a przez miłosierdzie i zasługi Syna Twego naszego Zbawiciela, wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie! a światłość wiekuista niech mu świeci na wieki, Amen.

Z modlitewnika: Droga do szczęścia prawdziwego. 1853r.

Krzysiek

Pokój Jej duszy. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci niech odpoczywa w pokoju wiecznym amen...

Z pamięcią modlitewną Krzysiek.

mitokar

Każde odejście jest smutne choć pewnie dla niej nastała radość wieczna. Niech aniołowie zawiodą Cię do raju.....

Magda_org


Ooorganistka

+ + Requiem aeternam...

Ooorganistka z mężem Andronicusem