Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - karolg

Strony: [1]
1
Prośby o pomoc / Poszukuję pieśni pogrzebowej
« dnia: 08-06-2011, 17:10:17 »
Witam. Byłem dzisiaj gościnnie na pogrzebie i na ofiarowanie była śpiewana pewna pieśń, ale nigdy wcześniej jej nie słyszałem. W refrenie było coś takiego: Jezu Dobry Boże Panie Ojcze nasz racz dać wieczne spoczywanie,
A początek chyba Z głębokości serca mego... ale nie jestem pewien
Jeśli ktoś wie o jaką pieśń chodzi to proszę o pomoc w postaci tytułu.
Wiem, że lepiej było zapytać organisty, ale widocznie bardzo mu się spieszyło i mi zwiał, tak że nie zdążyłem go dopaść.

2
Prośby o pomoc / Prośba o tekst i nuty
« dnia: 12-01-2011, 11:29:39 »
Witam. Potrzebuję tekst i nuty do pieśni. Była ona zagrana na ślubie na wejście. Po fragmentach tekstu wywnioskowałem, iż jest to pieśń do NMP. Był w niej taki fragment: Spraw łaską swą...  a Syn twój Bóg niech im opiekę da. Panno Jedyna...
Jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę.

3
Prośby o pomoc / Szukam piesni za zmarłych
« dnia: 10-12-2010, 17:36:03 »
 Witam. Byłem dzisiaj gościnnie na pewnym pogrzebie i usłyszałem pieśń na ofiarowanie. Nie zapamiętałem jej całej, ale miała w sobie coś takiego: "Wspomnij na, wspomnij na Swój ból serdeczny, daj duszą zmarłych odpoczynek wieczny" Jeśli ktoś zna to proszę o tytuł, a najlepiej jakieś nuty.
Z góry dzięki za pomoc.

Strony: [1]