Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Martyna.S.Stojko

Strony: [1]
1
VI DIECEZJALNE WARSZTATY  LITURGICZNO-MUZYCZNE
Diecezji Świdnickiej,
które odbędą się w Dzierżoniowie w dniach: 22- 24 listopada 2013 r.

Warsztaty poprowadzą: Kacper Birula, Katarzyna Krzywniak
oraz Marta Moneta.

Zaproszenie szczególnie kierujemy do chórzystów, członków schol parafialnych, osób śpiewających indywidualnie, księży, wspólnot muzycznych, diakonów, sióstr zakonnych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Noclegi są zapewnione u rodzin, które ofiarowały swoją pomoc, aby ugościć warsztatowiczów.

Istnieje też możliwość noclegu u sióstr zakonnych na łóżkach polowych i materacach (własny śpiwór). Nocleg płatny 20 zł + 20 zł na śniadania i kolacje.

W tym roku czeka nas dwa razy więcej pracy, gdyż finałem zwieńczającym będzie oprawa liturgii mszy w sobotę (25-lecie parafii) oraz w niedzielę podczas mszy kończącej Misje Święte w parafii p.w. Matki Bożej Królowej Różańca Świętego.

Warsztaty są bezpłatne!
wszelkie informacje: www.warsztatyliturgiczne.pl

Do zobaczenia w Dzierżoniowie

2
Serdecznie zapraszamy na IV DIECEZJALNE WARSZTATY  LITURGICZNO- MUZYCZNE, które odbędą się w Dzierżoniowie w dniach: 23- 25.04.2010r. Warsztaty poprowadzą: Paweł Bębenek z Krakowa, Katarzyna Młynarska z Opola oraz Kacper Birula z Wrocławia. Zaproszenie szczególnie kierujemy do chórzystów, członków schol  parafialnych, osób śpiewających indywidualnie, księży, wspólnot muzycznych, diakonów, sióstr zakonnych.
Celem warsztatów jest poznanie nowego repertuaru, kształcenie wrażliwości liturgiczno- muzycznej, jak i  doskonalenia umiejętności wokalnych.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie http://www.warsztatyliturgiczne.pl/

Pozdrawiam w imieniu organizatorów.

Martyna M. Stojko

Strony: [1]