Ofiarowanie Pańskie albo Oczyszczenie Najświętszej Maryi Panny — 2. lutego — w polskiej tradycji nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej z racji praktykowanego wtedy święcenia świec i procesji ze światłem.
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 54,806
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 24,194
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 14,230
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 18,430
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 42,816
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 52,306
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 19,298
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 19,868
Ankieta
Przenieś wątek
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Topic you are watching
Strona utworzona w 0.030 sekund z 14 zapytaniami.